Zarządzanie najmem - profesjonalna obsługa wynajmu mieszkań w Warszawie

Profesjonalne usługi dla właścicieli nieruchomości

Usługę kierujemy do osób, które nie mają czasu zajmować się swoją nieruchomością lub nie mieszkają w Warszawie czy w Polsce. Cenią profesjonalizm.

Nasza oferta spełni Twoje wymagania:

 • uzgodnimy z Tobą zasady najmu
 • przygotujemy Twoją nieruchomość do wynajmu
 • wykonamy zdjęcia na potrzeby publikowanych ogłoszeń
 • aktywnie poszukamy najemców
 • fachowo zaprezentujemy Twoją nieruchomość
 • przedstawimy Ci potencjalnych najemców
 • wynegocjujemy najkorzystniejszą i bezpieczną umowę najmu
 • na życzenie zrobimy przegląd sanitarno-techniczny lokalu

Oferujemy nasze usługi zarządzania najmem Warszawana, w tym Mokotów, Praga, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Żoliborz, Wilanów, Ochota.

Co otrzymasz w ramach zarządzania najmem i obsługi mieszkań w Warszawie dzięki współpracy z nami?

Kompleksowość, zaufanie, doświadczenie

Działamy na terenie miasta stołecznego Warszawy.Zarządzamy najmem w Warszawie, w takich dzielnicach jak: Mokotów, Praga, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Żoliborz, Wilanów, Ochota. Jeżeli Twoja nieruchomość położona jest w Stolicy zaufaj naszej profesjonalnej obsłudze i już dziś zgłoś do nas swoją nieruchomość. Będziesz miał pewność, że Twoja nieruchomość jest pod kontrolą 24/7. Proponujemy profesjonalne zarządzanie najmem jak również pośrednictwo i doradztwo. W ramach naszej oferty zapewniamy:

 • szukanie potencjalnego najemcy, który spełni Twoje oczekiwania finansowe i inne
 • w Twoim imieniu dokonamy wszelkich płatności związanych z czynszem i mediami
 • gwarantujemy stały kontakt z najemcą, administracją lub zarządcą
 • kontrolujemy wynajmowany lokal co 2 miesiące i składamy Ci z niego raport
 • za Ciebie przeprowadzimy wszelkie naprawy lub awarie w ramach naszego serwisu, uprzednio uzgadniając z Tobą zakres prac i koszty
 • profesjonalnie doradzimy co zrobić aby mieszkanie uzyskało większą cenę najmu
 • proponujemy Ci również dodatkowe usługi związane z remontem lub polepszeniem standardu nieruchomości
 • przed najmem proponujemy sprawdzenie instalacji sanitarnej i elektrycznej oraz czujnika gazu
 • dbamy o inne opłaty związane z posiadaniem nieruchomości jak podatki
 • proponujemy współpracę z naszym brokerem ubezpieczeniowym
 • gwarantujemy całodobową linię awaryjną dla najemcy
 • nie pobieramy opłat za nie wynajętą nieruchomość
Ale przede wszystkim gwarantujemy Ci, że nasi klienci traktowani są indywidualnie co daje im większe zadowolenie z podjętej decyzji o współpracy z nami.

Jak wynająć mieszkanie?

O co należy zadbać wynajmując mieszkanie? Istnieje kilka zasad i spraw, na które trzeba zwrócić szczególną uwagę, by zarządzanie najmem przebiegło bez przykrych skutków zarówno dla wynajmującego, jak i najemcy. Właściciele oczekują od najemcy przede wszystkim terminowego regulowania czynszu, ale również dbałości o lokal oraz odpowiedniego zachowania, niebędącego uciążliwym dla sąsiadów. Nie każdy jednak jest takim „modelowym” najemcą, dlatego należy się odpowiednio zabezpieczyć, wówczas zarządzanie najmem niczym nas nie zaskoczy.


Po pierwsze- szczera rozmowa

Obsługa wynajmu mieszkań w Warszawie powinna rozpocząć się od szczerej rozmowy. Każda ze stron musi określić swoje oczekiwania co do najmu. Właściciel musi jasno przedstawić sprawy finansowe. W kwestii wynajmującego jest rzetelne rozpoznanie czy potencjalny najemca jest wypłacalny. Kto będzie płacił za mieszkanie? W przypadku studentów- czy będą to rodzice? Czy zainteresowany pracuje gdzieś na stałe? Nie należy bać się takich pytań, weryfikacja potencjalnego najemcy to bardzo ważny element. Warto również, by właściciel zorientował się czy osoba, której chce powierzyć swój lokal, jest odpowiedzialna i godna zaufania. Dodatkowo podczas pierwszego kontaktu należy poruszyć kwestie takie jak wysokość kaucji, ilość osób, trzymanie zwierząt, czy palenie w lokalu.


Dobra umowa, protokół zdawczo- odbiorczy

Przede wszystkim umowa powinna być zawierana wyłącznie w formie pisemnej. Jest to zabezpieczenie dla obu stron, przedstawia jasne zasady współpracy. Obsługa wynajmu mieszkań (Warszawa) bazująca na prawidłowo sporządzonej umowie minimalizuje ryzyko najmu oraz jest podstawą do udanej współpracy pomiędzy stronami. By mieć pewność, że w umowie niczego nie brakuje, można zlecić jej stworzenie kancelarii prawnej lub doświadczonemu w obrocie nieruchomościami pośrednikowi.


Oprócz umowy ważnym elementem jest protokół zdawczo- odbiorczy. Dokument ten podpisywany jest w chwili przekazania mieszkania najemcy. Powinno się zawrzeć w nim opis oraz stan mieszkania, wyposażenie, wskazania liczników mediów. Dodatkowo można zrobić zdjęcia miejsc i rzeczy o które wynajmujący mógłby mieć ewentualne pretensje. Stworzenie takiego dokumentu jest ważne zarówno z punktu widzenia właściciela, jak i najemcy. Pozwala na rozstrzygnięcie ewentualnych konfliktów i jest pomocny w kwestii zwrotu kaucji.

Immo4Rent wychodzi naprzeciw właścicielom

Świadczymy usługi pośrednictwa i oferujemy zarządzanie najmem na terenie Warszawy. W przypadku braku czasu na poszukiwania najemcy, braku doświadczenia w tworzeniu odpowiednich dokumentów warto skorzystać z naszej pomocy. Obsługa wynajmu mieszkań jest naszą profesjonalną usługą.

Działamy na terenie Warszawy: Mokotów, Praga, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Żoliborz, Wilanów, Ochota.

Inwestycja - obsługa wynajmu mieszkań Warszawa


Duża liczba osób decyduje się na zakup mieszkania w stanie surowym, aby później je wyremontować w oparciu o najnowsze standardy i czerpać z niego korzyści. Wynajmowanie mieszkania to świetna inwestycja przynosząca comiesięczny dochód. Na najem mieszkania nie decydują się wyłącznie studenci, ale również pojedyncze osoby, pary, a nawet małżeństwa. Dlatego z łatwością można znaleźć idealnego najemcę, który będzie cieszył się lokum, a my zyskamy trwały dochód. Jednak co zrobić w przypadku, gdy nasze mieszkanie na wynajem znajduje się w innym mieście, niż to, w którym na stałe mieszkamy, bądź nie mamy dostatecznej ilości czasu by się nim zajmować W odpowiedzi na to pytanie powstała nasza firma, która oferuje Państwu zarządzanie najmem w Warszawie.

Na czym polega zarządzanie najmem? Warszawa


Zarządzanie najmem Warszawa to kompleksowa usługa, która zapewni właścicielowi stały, miesięczny dochód z najmu przy jego minimalnym zaangażowaniu. Nasi pracownicy przejmują wszystkie obowiązki związane z najmem, obsługą oraz zarządzaniem najmem. Nasze usługi są w pełni bezpieczne i opłacalne. Dzięki współpracy z nami, zyskują Państwo więcej wolnego czasu oraz gwarancję, że ktoś będzie czuwał nad nieruchomością. W ramach naszych działań wyręczymy Państwa w doborze odpowiedniego najemcy oraz zawrzemy z nim czytelną i bezpieczną umowę najmu. Przez cały okres współpracy będziemy utrzymywać stały kontakt z potencjalnymi klientami, na każdym etapie najmu.

Zarządzanie najmem Warszawa - Najem długoterminowy


W skład naszej usługi zarządzania najmem w Warszawie dotyczącym długoterminowego wynajmu oferujemy Państwu przygotowanie atrakcyjnej oferty, podkreślając zalety mieszkania oraz lokalizacji, dzięki czemu liczba kandydatów znacząco wzrośnie, znajdziemy i zweryfikujemy najemcę, tak by mieli Państwo pewność, że lokal będzie użytkowany przez odpowiednią osobę, z którą zawrzemy, w Państwa imieniu profesjonalnie przygotowaną umowę. Dodatkowo, zarządzanie najmem Warszawa obejmuje reprezentację właściciela przed najemcami. To my jesteśmy linią pierwszego kontaktu, dlatego wszystkie sprawy zgłaszane zostaną do nas, odciążając Państwa od licznych telefonów i ewentualnych problemów. Zajmiemy się również rozliczaniem opłat związanych z użytkowaniem nieruchomości oraz będziemy w stałym kontakcie z administracją budynku. Będziemy stale kontrolować i dbać o stan mieszkania. Ewentualne uszkodzenia zostaną naprawione przez naszą ekipę remontową, aby wygląd mieszkania pozostał bez zarzutu

Obsługa wynajmu mieszkań Warszawa - Dlaczego warto?


Głównym powodem, dla którego warto nawiązać z nami współpracę jest wyręczenie Państwa w obowiązkach dotyczących zarządzania najmem w Warszawie, dzięki czemu mają Państwo o wiele więcej wolnego czasu pozostającego do Państwa dyspozycji oraz nie muszą Państwo martwić się problemami i pytaniami najemców. W ramach naszej współpracy gwarantujemy przejrzystą umowę zawierającą zasady współpracy, skonstruowaną tak, by przynosiła ona wzajemne korzyści. Wyznajemy zasadę praktycznych rozwiązań, dlatego mogą być Państwo pewni, że nasze działania przyczynią się do otrzymywania dochodów z najmu. Ponadto, zawsze sprawdzamy potencjalnego najemcę, aby mieszkanie trafiło w dobre ręce oraz prowadzimy bazę stałych klientów, dzięki czemu proces szukania znacznie się skróci. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, poznając jego oczekiwania i tworząc ofertę w oparciu o przekazane wymagania. Chcemy, aby każda osoba współpracująca z nami, była zadowolona, ponieważ łączy nas wspólny cel. Ostatecznie, dbamy o każdy szczegół. W imieniu właściciela dokonujemy napraw lub remontów oraz wyposażamy lokal w niezbędne urządzenia i środki, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą usługą obejmującą zarządzanie najmem Warszawa zapraszamy do kontaktu z drogą telefoniczną lub mailową. Wierzymy, że będą Państwo zadowoleni z naszej pracy.
Czytaj więcej

Zarządzanie najmem Warszawa


Zarządzanie najmem (Warszawa) jest stosunkowo nową profesją, jednak niezwykle opłacalną dla właściciela lokalu. Nasza firma posiada odpowiednie doświadczenie, a tworzący ją specjaliści w kompleksowy i skuteczny sposób zajmują się nadzorowaniem powierzonych im zadań. Staramy się odciążyć korzystających z naszych usług klientów, co umożliwia uniknięcie niepotrzebnego stresu oraz problemów ze znalezieniem nieuczciwego najemcy. Naszą ofertę zarządzanie najmem w głównej mierze kierujemy do właścicieli mieszkań oraz wszelkich innych nieruchomości, którym zależy na profesjonalnej i rzetelne obsłudzewy, dzięki której nie będą musieli obawiać się o wynajmowany lokal.

Obsługa wynajmu mieszkań Warszawa

Świadczymy usługi obsługa wynajmu mieszkań w Warszawie charakteryzujące się nie tylko wysokimi standardami obsługi, ale również odpowiedzialnym i sprawnym podejściem. Co miesiąc sporządzamy precyzyjne raporty dla naszych klientów. Pozwala to na współpracę opartą na zaufaniu oraz przejrzystości, co spotyka się z aprobatą wśród korzystających z naszej oferty klientów. Co więcej, nasze usługi bsługa wynajmu mieszkań w Warszawie obejmują wsparcie techniczne, które jest ważnym aspektem podejmowanym przez nas w ramach współpracy. W wyniku tego, w razie jakichkolwiek usterek, można się z nami skontaktować w celu ich naprawy. Jesteśmy szczegółowi, a także dokładni, dzięki czemu pilnujemy wszelkich procesów związanych ze stanem lokalu oraz finansami, co wpływa na satysfakcję powierzających nam obsługę wynajmu właścicieli.

Obsługa wynajmu mieszkań w Warszawie

W ramach oferowanych przez nas usług obsługi wynajmu mieszkań zajmujemy się pełną oraz skuteczną weryfikacją najemcy, oraz szeregiem istotnych czynności składających się na wynajem powierzonego nam lokalu. Każdorazowo działamy z uwzględnieniem opinii klienta, ponieważ to właśnie jego zadowolenie jest dla nas priorytetowe. Kompleksowa obsługa oraz zaangażowanie to tylko nieliczne z naszych zalet, a bardzo dobre opinie klientów świadczą o pełnej wygodzie, bezpieczeństwie oraz opłacalności.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Adres korespondencyjny: ul. Zielona 16 b/14, 05-092 Łomianki Czekamy na Państwa telefony: +48 504 783 966 Czekamy na wiadomości: kontakt@immo4rent.pl Pracujemy w godzinach: od pon-pt: od 9.00 do 18.00
Zgłaszanie awarii : 24/7

NIP: 5262326389 | REGON: 141250970

IMMO4RENT

Specjalizujemy się w zarządzaniu wynajmem nieruchomości. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do właścicieli mieszkań i innych nieruchomości pod wynajem. W ramach współpracy, zajmujemy się wszystkim, od szukania najemcy, poprzez opłacanie rachunków, kończąc na obsłudze technicznej lokalu.

Obsługujemy nieruchomości z terenu Warszawy. Biegle mówimy po angielsku, francusku czy rosyjsku.

Prowadzimy nasze usługi na terenie całej Warszawy (Mokotów, Praga, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Żoliborz, Wilanów)

Zarządzanie najmem i obsługa wynajmu mieszkań Mokotów | Zarządzanie najmem i obsługa wynajmu mieszka Praga | Zarządzanie najmem i obsługa wynajmu mieszkań Ursynów | Zarządzanie najmem i obsługa wynajmu mieszkań Śródmieście | Zarządzanie najmem Wilanów | Zarządzanie i obsługa wynajmu mieszkań Wola | Zarządzanie najmem Żoliborz