O Firmie

IMMO4RENT powołaliśmy zdobywając wcześniej doświadczenie w zarządzaniu najmem własnych mieszkań oraz działając w Zarządach Wspólnot Mieszkaniowych. Pozwoliło to nam zdobyć doświadczenie oraz praktykę w tej dziedzinie. Wiemy na co zwrócić uwagę, czego wymaga właściciel nieruchomości, a czego najemca. Zarówno właściciel nieruchomości jak i najemca traktowani są przez nas indywidualnie. Dbamy o to przez cały okres współpracy, nie tylko na początku. Posiadamy własne serwisy techniczne i remontowe. To pozwala nam szybko reagować na ewentualne awarie czy naprawy. Każdy najemca posiada swojego opiekuna i przez to ma ułatwiony kontakt z nami.

Biegle mówimy po angielsku, francusku czy rosyjsku. Obcokrajowiec nie mówiący po polsku może zostać Państwa potencjalnym klientem. U nas będzie czuł się komfortowo, wszystko będzie dla niego zrozumiałe. Pomożemy w realizacji umów w języku obcym, jeżeli będzie to konieczne.

IMMO to z francuskiego skrót od słowa nieruchomość

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Adres korespondencyjny: ul. Zielona 16 b/14, 05-092 Łomianki Czekamy na Państwa telefony: +48 504 783 966 Czekamy na wiadomości: kontakt@immo4rent.pl Pracujemy w godzinach: od pon-pt: od 9.00 do 18.00
Zgłaszanie awarii : 24/7

IMMO4RENT

Specjalizujemy się w zarządzaniu wynajmem nieruchomości. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do właścicieli mieszkań i innych nieruchomości pod wynajem. W ramach współpracy, zajmujemy się wszystkim, od szukania najemcy, poprzez opłacanie rachunków, kończąc na obsłudze technicznej lokalu.

Obsługujemy nieruchomości z terenu Warszawy. Biegle mówimy po angielsku, francusku czy rosyjsku.

Prowadzimy nasze usługi na terenie całej Warszawy (Mokotów, Praga, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Żoliborz, Wilanów)