Zarządzanie najmem i obsługa wynajmu mieszkań Śródmieście

Zarządzanie nieruchomościami bywa skomplikowanym zadaniem, zwłaszcza w przypadku większej liczby mieszkań. W trosce o własny czas oraz komfort warto skorzystać z profesjonalnej pomocy. Oferujemy obsługę wynajmu mieszkań w Śródmieściu. Współpracujemy z wieloma właścicielami z Warszawy, do każdego klienta podchodząc w sposób indywidualny i rzetelny. Zapraszamy do współpracy.

Zarządzanie najmem Śródmieście Warszawa

Oddając mieszkanie na wynajem trzeba poświęcić sporo czasu na potrzebne formalności, a także odpowiednie przygotowanie nieruchomości oraz poszukiwania najemcy. W międzyczasie trzeba też pozostać do dyspozycji w razie ewentualnych usterek czy innych zdarzeń wymagających ingerencji właściciela. Korzystając jednak z naszej pomocy można zapomnieć o tych obowiązkach - nasi eksperci wszystkim się zajmą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi wynajmu mieszkań.

Jak wygląda nasze zarządzanie najmem?

Na samym początku rozmawiamy z klientami, chcąc poznać ich indywidualne potrzeby oraz pogląd na współpracę. Dzięki temu możemy jasno ustalić zasady najmu. Następnie przygotowujemy nieruchomość, czyli na przykład wykonując home staging. Wykonamy profesjonalne zdjęcia i stworzymy ogłoszenie. Będziemy aktywnie szukać najemców, w tym fachowo prezentować nieruchomość. Przedstawimy klientowi potencjalnych najemców i wynegocjujemy najkorzystniejsze warunki.

Na zasadzie pośrednictwa będziemy dokonywać płatności związanych między innymi z czynszem czy mediami. Zapewniamy też kontakt z najemcą oraz administracją. W trosce o dobry stan nieruchomości, co 2 miesiące dokonujemy kontroli lokalu. Przeprowadzamy również doraźne naprawy w uzgodnieniu z właścicielem mieszkania. Doskonale znamy rynek, dlatego możemy podpowiedzieć, jakie działania można podjąć celem zwiększenia ceny najmu. Dla większego bezpieczeństwa możemy zaproponować współpracę z ubezpieczycielem.

Obsługa wynajmu mieszkań Śródmieście

Jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby naszych klientów. Ponadto gwarantujemy własny serwis i support. W razie problemów z płatnościami wdrażamy proces windykacyjny - właściciel zawsze ma pewność spokoju o finanse. Stale może je również kontrolować.

Obsługujemy różnorodnych klientów, jednak każdego traktujemy na równi - niezależnie od tego, ile nieruchomość oddaje pod nasze zarządzanie. Dbając o maksymalny profesjonalizm świadczonych usług, mówimy w 4 językach. Dzięki temu możemy obsługiwać właścicieli i kontaktować się z najemcami mówiącymi w języku polskim, angielskim, francuskim czy rosyjskim.

Wieloletnie doświadczenie i dbałość o najmniejsze szczegóły sprawiają, że jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dbamy o klienta przez cały okres współpracy. Znając potrzeby zarówno właścicieli, jak i najemców - możemy wyjść im naprzeciw. Zachęcamy do współpracy!

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Adres korespondencyjny: ul. Zielona 16 b/14, 05-092 Łomianki Czekamy na Państwa telefony: +48 504 783 966 Czekamy na wiadomości: kontakt@immo4rent.pl Pracujemy w godzinach: od pon-pt: od 9.00 do 18.00
Zgłaszanie awarii : 24/7

NIP: 5262326389 | REGON: 141250970

IMMO4RENT

Specjalizujemy się w zarządzaniu wynajmem nieruchomości. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do właścicieli mieszkań i innych nieruchomości pod wynajem. W ramach współpracy, zajmujemy się wszystkim, od szukania najemcy, poprzez opłacanie rachunków, kończąc na obsłudze technicznej lokalu.

Obsługujemy nieruchomości z terenu Warszawy. Biegle mówimy po angielsku, francusku czy rosyjsku.

Prowadzimy nasze usługi na terenie całej Warszawy (Mokotów, Praga, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Żoliborz, Wilanów)

Zarządzanie najmem i obsługa wynajmu mieszkań Mokotów | Zarządzanie najmem i obsługa wynajmu mieszka Praga | Zarządzanie najmem i obsługa wynajmu mieszkań Ursynów | Zarządzanie najmem i obsługa wynajmu mieszkań Śródmieście | Zarządzanie najmem Wilanów | Zarządzanie i obsługa wynajmu mieszkań Wola | Zarządzanie najmem Żoliborz