Zarządzanie najmem i obsługa wynajmu mieszkań Ursynów

Immo4Rent to zespół profesjonalistów, którzy ułatwią Państwu zarządzanie nieruchomością w kwestiach najmu. W naszych działaniach wychodzimy naprzeciw właścicielom mieszkań, domów i lokali usługowych traktując indywidualnie każde zlecenie i obsługując nieruchomość z takim samym zaangażowaniem na każdym etapie naszej współpracy. Zarządzanie najmem, Ursynów – to nasza domena!

Zarządzanie najmem i obsługa wynajmu mieszkań – Ursynów

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze wynajmu zarówno mieszkań, jak i domów czy innych lokali. Nasze usługi cechują się wysokim profesjonalizmem oraz kompleksowością.

Staniemy na wysokości zadania niezależnie od tego, czy nie mają Państwo czasu, by zająć się nieruchomością, mieszkają Państwo poza Warszawą lub za granicą czy po prostu preferują oddać sprawę w ręce profesjonalistów.

Nasza oferta jest kompleksowa – w zależności od Państwa potrzeb zajmiemy się kwestiami związanymi z wynajmem od A do Z tak, aby byli Państwo jak najbardziej zadowoleni. Najpierw wysłuchamy Państwa oczekiwań, wspólnie uzgodnimy zasady najmu i przygotujemy do niego nieruchomość. Na życzenie przeprowadzimy również przegląd lokalu pod względem sanitarnym oraz technicznym. Następnie sfotografujemy go w celu przedstawienia potencjalnym najemcom. Tych szukamy aktywnie, by następnie wynegocjować jak najkorzystniejsze dla Państwa warunki.

Co obejmuje obsługa wynajmu mieszkań? – Ursynów

Nasze usługi nie kończą się na etapie zawarcia umowy najmu. W ramach umowy zajmujemy się kwestiami wynajmu od A do Z.

Gwarantujemy, że nie będą się Państwo musieli obawiać o stan wynajmowanego lokum – jego stan kontrolować będziemy co dwa miesiące, z czego zawsze złożymy Państwu raport. Zajmiemy się również wszelkimi naprawami oraz awariami. Skorzystamy w tym celu z własnych serwisów technicznym i remontowych, uzgadniając uprzednio z Państwem zakres prac oraz przewidywany kosztorys.

Oprócz zarządzania najmem naszą ofertę stanowi również profesjonalne doradztwo. Jeżeli chcą Państwo sprawić, by lokum uzyskało większą kwotę za wynajem, doradzimy, jakie działania powinni Państwo wdrożyć.

Oprócz solidności, doświadczenia, oraz kompleksowości usług wśród konkurentów wyróżnia nas także fakt, że nie pobieramy dodatkowej opłaty, jeżeli nie dojdzie do wynajęcia nieruchomości. Z Immo4Rent mogą Państwo tylko zyskać!

Zarządzanie najmem, Ursynów – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Decydując się na podjęcie z nami współpracy otrzymują Państwo gwarancję, że Państwa nieruchomość znajdzie się w odpowiednich rękach. Pozwolimy Państwu zaoszczędzić czas oraz trud kontaktu z wynajmującym. Co więcej, taką osobę uprzednio sprawdzamy, aby mieli Państwo pewność, że zawarcie umowy będzie korzystne i bezpieczne.

Dbamy o najmniejsze szczegóły tak, aby współpraca przynosiła największe korzyści obu stronom. Zapraszamy do kontaktu!

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Adres korespondencyjny: ul. Zielona 16 b/14, 05-092 Łomianki Czekamy na Państwa telefony: +48 504 783 966 Czekamy na wiadomości: kontakt@immo4rent.pl Pracujemy w godzinach: od pon-pt: od 9.00 do 18.00
Zgłaszanie awarii : 24/7

NIP: 5262326389 | REGON: 141250970

IMMO4RENT

Specjalizujemy się w zarządzaniu wynajmem nieruchomości. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do właścicieli mieszkań i innych nieruchomości pod wynajem. W ramach współpracy, zajmujemy się wszystkim, od szukania najemcy, poprzez opłacanie rachunków, kończąc na obsłudze technicznej lokalu.

Obsługujemy nieruchomości z terenu Warszawy. Biegle mówimy po angielsku, francusku czy rosyjsku.

Prowadzimy nasze usługi na terenie całej Warszawy (Mokotów, Praga, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Żoliborz, Wilanów)

Zarządzanie najmem i obsługa wynajmu mieszkań Mokotów | Zarządzanie najmem i obsługa wynajmu mieszka Praga | Zarządzanie najmem i obsługa wynajmu mieszkań Ursynów | Zarządzanie najmem i obsługa wynajmu mieszkań Śródmieście | Zarządzanie najmem Wilanów | Zarządzanie i obsługa wynajmu mieszkań Wola | Zarządzanie najmem Żoliborz