Home staging

Home staging polega na przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Celem takiego przygotowania jest zainteresowanie jak największej liczby oglądających nieruchomość, a przez to przyspieszenie sprzedaży lub wynajmu za możliwie najwyższą cenę. Doradzimy co zmienić aby Twoja nieruchomość nabrała blasku i jak najszybciej znalazła potencjalnych klientów.

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z faktu, iż nawet mała zmiana może z korzyścią wpłynąć na całkowity obraz nieruchomości. A to już krok od sukcesu.

Zajmujemy się nie tylko mieszkaniami w stanie deweloperskim ale równie dobrze radzimy sobie z mieszkaniami w starych PRL-owskich blokach.
Badania wskazują skuteczność w skróceniu czasu sprzedaży lub wynajmu a także w zwiększeniu realnej wartości nieruchomości. Jednym z podstawowych założeń home stagingu jest działanie nisko kosztowe.

Posiadamy własną profesjonalną ekipę. Wystawiamy Faktury VAT.
Skontaktuj się z nami

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Adres korespondencyjny: ul. Zielona 16 b/14, 05-092 Łomianki Czekamy na Państwa telefony: +48 504 783 966 Czekamy na wiadomości: kontakt@immo4rent.pl Pracujemy w godzinach: od pon-pt: od 9.00 do 18.00
Zgłaszanie awarii : 24/7

NIP: 5262326389 | REGON: 141250970

IMMO4RENT

Specjalizujemy się w zarządzaniu wynajmem nieruchomości. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do właścicieli mieszkań i innych nieruchomości pod wynajem. W ramach współpracy, zajmujemy się wszystkim, od szukania najemcy, poprzez opłacanie rachunków, kończąc na obsłudze technicznej lokalu.

Obsługujemy nieruchomości z terenu Warszawy. Biegle mówimy po angielsku, francusku czy rosyjsku.

Prowadzimy nasze usługi na terenie całej Warszawy (Mokotów, Praga, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Żoliborz, Wilanów)

Zarządzanie najmem i obsługa wynajmu mieszkań Mokotów | Zarządzanie najmem i obsługa wynajmu mieszka Praga | Zarządzanie najmem i obsługa wynajmu mieszkań Ursynów | Zarządzanie najmem i obsługa wynajmu mieszkań Śródmieście | Zarządzanie najmem Wilanów | Zarządzanie i obsługa wynajmu mieszkań Wola | Zarządzanie najmem Żoliborz