Zarządzanie najmem i obsługa wynajmu mieszkań Mokotów

Zajmujemy się kompleksowym działaniem z zakresu zarządzania najmem na Mokotowie. Dbamy o to, aby nasi klienci byli zadowoleni z kompleksowych usług, jakie świadczymy. W zakres naszych działań wchodzą zarówno kwestie związane ze znalezieniem najemcy jak i egzekwowania opłat. Osoby, decydujące się na nawiązanie z nami współpracy wybierają tym samym niezwykły komfort i bezpieczeństwo związane z pewnością, że wszelkie kwestie zostały zadbane przez naszą firmę.

Obsługa wynajmu mieszkań Mokotów

Jesteśmy średniej wielkości firmą, polityka naszej działalności znacznie odbiega od zasad funkcjonowania ogromnych korporacji. Regularnie, co 2 miesiące kontrolujemy każdy lokal. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek usterek czy awarii to my zajmujemy się ich usunięciem w uzgodnieniu z właścicielem. Jest to wyjątkowo korzystna oferta, szczególnie biorąc pod uwagę, że wszelkie obowiązki wynikające z najmu są w zakresie naszych działań. Stawiamy na jasne i bezpośrednie warunki współpracy. Dbamy o wszelkie kwestie z tego wynikające, posiadamy własny serwis techniczny który zajmuje się wszelkimi problemami, wynikającymi z sytuacji losowych, które mogą przytrafić się podczas użytkowania każdego lokalu.

Ile kosztuje obsługa wynajmu mieszkań na Mokotowie?

Korzystanie z usług, jakie oferujemy, pozwala przede wszystkim na oszczędność czasu. Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem oferty mieszkania, w której skład wchodzi przede wszystkim przygotowanie zdjęć, a także opisu mieszkania. Kolejnym dość angażującym zajęciem, z którego odciążamy naszych klientów, jest poszukiwanie najemcy. Działamy na różnych płaszczyznach, w taki sposób, aby dotrzeć do jak najszerszej grupy odbiorców potencjalnie zainteresowanych wynajmem lokum. Korzystamy do tego celu z social mediów, ogłoszeń, a także zamieszczamy tę ofertę w miejsca, które mogą być łatwo zauważone. Zajmujemy się również dokładnym audytem mieszkania, podczas którego weryfikujemy między innymi jego stan techniczny, a także znajdujące się w nim wyposażenie. Jest to także niezwykle opłacalne finansowo działanie, gdyż spoczywają na nas wszelkie obowiązki z tego zakresu, a koszt naszych kompleksowych usług wynosi jedynie 10% kwoty wynajmu mieszkania.

Na czym polega zarządzanie najmem na Mokotowie?

Za sprawą korzystania z naszych usług ma się pewność, że wszystkie kwestie są odpowiednio zadbane. Przed podpisaniem umowy w pełni weryfikujemy przyszłego najemcę. Przeprowadzamy także analizę, aby finalnie zawrzeć umowę z osobą zainteresowaną wynajmem mieszkania. W trakcie wynajmu przeprowadzamy cykliczne kontrole, które mają na celu upewnienie naszych klientów, że ich nieruchomość jest eksploatowana w odpowiedni sposób. Na bieżąco kontaktujemy się także z najemcą, a także Wspólnotą Mieszkaniową czy Spółdzielnią. W pełni odpowiadamy za kontrolę czynszu, rozliczania mediów, a także wszelkie sprawy administracyjne i ewentualne usterki.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Adres korespondencyjny: ul. Zielona 16 b/14, 05-092 Łomianki Czekamy na Państwa telefony: +48 504 783 966 Czekamy na wiadomości: kontakt@immo4rent.pl Pracujemy w godzinach: od pon-pt: od 9.00 do 18.00
Zgłaszanie awarii : 24/7

NIP: 5262326389 | REGON: 141250970

IMMO4RENT

Specjalizujemy się w zarządzaniu wynajmem nieruchomości. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do właścicieli mieszkań i innych nieruchomości pod wynajem. W ramach współpracy, zajmujemy się wszystkim, od szukania najemcy, poprzez opłacanie rachunków, kończąc na obsłudze technicznej lokalu.

Obsługujemy nieruchomości z terenu Warszawy. Biegle mówimy po angielsku, francusku czy rosyjsku.

Prowadzimy nasze usługi na terenie całej Warszawy (Mokotów, Praga, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Żoliborz, Wilanów)

Zarządzanie najmem i obsługa wynajmu mieszkań Mokotów | Zarządzanie najmem i obsługa wynajmu mieszka Praga | Zarządzanie najmem i obsługa wynajmu mieszkań Ursynów | Zarządzanie najmem i obsługa wynajmu mieszkań Śródmieście | Zarządzanie najmem Wilanów | Zarządzanie i obsługa wynajmu mieszkań Wola | Zarządzanie najmem Żoliborz